איש אינו עומד מעל לחוק

איש אינו עומד מעל לחוק

תעודות בריאות לשחיטה

28 יולי 2014

מה- 1 באוגוסט 2014, ידרשו הרופאים הווטרינרים למחלות עופות להנפיק תעודות בריאות לשחיטה באמצעות מערכת המיחשוב שהוקמה ע"י המועצה לענף הלול, בתמיכת השירותים הווטרינרים.

נוסח התעודות, עליהן ידרשו הווטרינרים לחתום אינו תואם את הנדרש על פי תקנות מחלות בעלי חיים (בתי שחיטה לעופות), אך לא נראה שזה מפריע למישהו להוציא הוראות הנוגדות את החוק.

כאשר מערכת ציבורית המחוייבת לקיים את החוק מתעלמת ממנו באופן בוטה, היא מאבדת את סמכותה המוסרית לטעון כלפי אחרים המפרים לטענתה את החוק. יתרה מכך, המועצה לענף הלול ממשיכה להעצים את מעורבותה במערך בריאות העוף, ללא כל סמכות חוקית לכך ואם יש מישהו, החושב שיש "ארוחות חינם", אז לא ! ההשלכות הן באופן ישיר על מערך בריאות העוף ויותר מכך על בריאות הציבור.

נתי אלקין

האם המגיפה הבאה תפרוץ מארה"ב? לא בודקים - לא מוצאים איומים חדשים תפנית בעלילה
מידע נוסף
האם ישראל בדרך להיפגע ממחלת הדנגי? המוסר של חברות התרופות דנגי שפעת עופות ותרכיבים שפעת עופות - סיבה לדאגה אי אפשר לרמות כדי לרפא מחלה אפליה בשם ההסכמה שפעת עופות: לחשוב (ולא בהכרח מחוץ לקופסה) טמיפלו ושפעת עופות שחיתות או טפשות? האם נפל דבר בישראל? האם החלטות ה-FDA מבוססות מדע? כלכלה, מגיפה ועוד משהו על דוגמה אישית רווחת המטילות פייזר ותרכיב Covid-19 לא כל המתפרסם, מדע הוא תרכיבי שפעת ואוכלוסיה מבוגרת רפואה ופרטיות אחריות נוברטיס שלוחת ההטלה לאן? שחיתות בפארמה רווחת המטילות תרופה חדשה תוויות מאבקו של האזרח הקטן ילדים ותרכיבים שקיפות צרכנית מומחיות מי אשם? אופן חשיבה יצור מקומי בריאות אחת שפעת עופות ניוקסל פורמלדהיד סלמונלה ותרבות השקר שקיפות רק רציתי לדעת... עוברים למזון כלבים? חקירה אפידמיולוגית עופות ללא אנטיביוטיקה דוברות ואמירת אמת ג'יאהד ומחלת הפוליו איש אינו עומד מעל לחוק שקיפות ופוליו דיאוקסינים השירותים הווטרינרים מועצת הלול כחול-לבן אמינות גבול הבושה